O firmie

Podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest rzetelne i terminowe ujmowanie zdarzeń gospodarczych w księgach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przedsiębiorców pragnę zaoferować usługi Biura Rachunkowego FIR Małgorzata Nowaczyk. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej dla nowo powstających oraz funkcjonujących już na rynku podmiotów gospodarczych. Działamy na terenie Bydgoszczy oraz gmin ościennych.

Jako właściciel biura gwarantuję wysoki poziom świadczonych usług. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Pracę w księgowości rozpoczęłam w 1997 roku prowadząc Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, ewidencje ryczałtu oraz rozliczenia VAT. Następnie doświadczenie zdobywałam w handlowej Spółce Akcyjnej zatrudniającej około 100 osób. Samodzielnie prowadziłam księgi handlowe Stowarzyszenia na rzecz dzieci. Od kilku lat współpracuję z siecią spółek handlowo-produkcyjnych pełniąc funkcję Głównej Księgowej. Prowadzę księgi rachunkowe spółek podlegających corocznemu badaniu przez biegłego rewidenta.

Posiadam certyfikat księgowy uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów. Ukończyłam studia licencjackie z zakresu Rachunkowości i Finansów przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu zdobywając dwie specjalności: Finanse i Rachunkowość oraz Finanse i Doradztwo Podatkowe. Następnie uzyskałam tytuł magistra na specjalności Rachunkowość i Audyt Finansowy na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach mających na celu zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym.

Biuro Rachunkowe FIR posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.